Hakkımızda

 

Duru Mobilya firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Ekibimiz yenilikçi ve modern anlayışı ile gündemi takip eder, trendlere göre yeni ve özgün tasarımlar yapar. Malzemede kaliteye çok önem veren ustalarımız, dayanıklı ve uzun ömürlü mekânlar tasarlar. Bizim için yaptığımız tasarım kadar işçilik de önem taşır. Müşterilerimiz de bu iki unsura dikkat ederek bizimle çalışmayı ister, bizi tercih eder.

Afyonkarahisar mobilya sektöründe hizmet veren firmamız, yaşadığınız mekâna göre sizin zevkinizi ön planda tutarak baştan sona projeler yürütür. Yaşadığınız yerin atmosferine uyum sağlayacak aynı zamanda da hayalinizdeki detayı gerçeğe dönüştürmek için çabalıyoruz. Zaten bütün gayretimiz bunun için. Hem şık hem de fonksiyonel olsun diyerek müşterimize özel çalışmalar yürütüyoruz.

Baştan yaptığımız çalışma planına uyarak müşterilerimizi hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz. Ekibimiz her aşamayı titizlikle yürütüyor. Kaliteli malzeme alımından işçiliğe anahtar teslim çalışıyoruz. Hangi mekân olursa olsun ister ev ister kafe isterseniz ofis fark etmez, her mekânın kendine özgü bir havası ve enerjisi vardır. O atmosfere uygun çizimler yapıyor ve gerçeğe dönüştürüyoruz.

Hem tasarlıyoruz hem imal ediyoruz hem de dekore ederek yaşadığınız alanı değiştirip dönüştürüyoruz. Stiliniz, zevkleriniz bize yol gösterici olur. Ustalarımızın ince işçilikle kattığı detaylar kusursuz mobilyaların ortaya çıkmasını sağlar. İhtiyacınız neyse biz tasarladıktan sonra keyifle yıllar boyu kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çevre dostu ürünler ürettiğimiz için de sağlığınıza büyük bir katkı sunmuş oluyoruz.

 

Öne Çıkarılanlar

Afyon Mutfak - Banyo Dolabı İmalatı

Afyon Mutfak Banyo Dolabı İmalatı: Evinizin Kalbini Yeniden Tasarlıyoruz

Afyon Vestiyer İmalatı

Afyon Vestiyer İmalatı, Afyonkarahisar ve çevresindeki ev ve iş

Afyon Mobilya İmalatı

Afyon Mobilya İmalatı: Kalitenin ve Estetiğin Buluşma Noktası

Afyon Mağaza Tasarımı

Afyon Mağaza Büro Tasarımı: İşyeriniz İçin Yenilikçi ve Fonksiyonel Çözüm

Yorumlar